ריצוף מבטון לבית

בשנים האחרונות, למעשה משנות התשעים ואילך, אנחנו יכולים לראות שינוי מאוד מעניין בתחום הריצוף. במרבית הבתים, בוודאי החדשים שבהם אך גם אלה שעוברים שיפוצים ושינויים, כבר לא משתמשים במרצפות רגילות כפי שהיה נהוג להשתמש במשך שנים. היום משתמשים בסגנונות ריצוף וחיפוי אחרים.

בין היתר אנחנו יכולים לראות שימוש ניכר בפרקטים, שיש, קרמיקה אך אפשר למצוא לא מעט אנשים בוחרים באופציה של ריצוף מבטון לבית. אם בעבר הרעיון של ריצוף בטון או ציפוי ריצוף בטון היה מיועד בעיקר למבנים תעשייתיים שונים, הרי שכיום נהוג להשתמש באפשרות של רצפת בטון מוחלק לבית וכן באופציות של ריצוף בטון לשטחים חיצוניים, למשל, ריצוף חוץ בומנייט.

ההסבר לכך הוא מאוד פשוט, מדובר על שיטות ריצוף הרבה יותר אטרקטיביות מבחינת עיצוב, הרבה יותר איכותיות, הן משתלבות הרבה יותר עם אלמנטים נוספים לעיצוב הבית. כך למשל, במקרה של ריצוף מבטון לבית, זה הרבה יותר נעים והרבה יותר יפה, מאשר ריצוף רגיל. צריך לומר גם שרצפת בטון מוחלק לבית, היא רצפה הרבה יותר נוחה וקלה לתחזוק מאשר פרקטים או דקים למשל. זה נכון גם אם בוחרים בציפוי רצפת בטון, כלומר אם משתמשים ברצפה מסוג זה ומצפים אותה בחומרים וצבעים מסוימים.

הסיבה היא, שמדובר בחומר שאיננו מושפע מתנאים חיצוניים, לא מושפע ממים ולא מדובר בריצוף שיכול להתנפח פתאום. ריצוף מבטון לבית, הוא הרבה יותר קל להתקנה והרבה יותר יעיל ונוח מבחינת תחזוקה. מה עוד שריצוף מבטון לבית עמיד יותר מאשר פרקטים נניח שיכולים להישחק ולהיסדק בקלות.

לכן אנחנו יכולים לראות שימוש הולך וגובר בכל מה שקשור לריצוף מבטון לבית, כולל בטון מוחלק, הן במבנים חדשים והן במבנים שעוברים שיפוץ.

אתם מוזמנים לפנות אלינו עוד היום ואנחנו נשמח ליצור איתכם קשר לקבוע מועד לפגישה. אצלנו בבטון השרון תוכלו ליהנות מכל מה שאתם צריכים לצורך ריצוף מבטון לבית מסוגים שונים. פנו אלינו בהקדם והצוות שלנו יעמוד לרשותכם בכל עת ובכל שעה. מוזמנים לפנות אלינו בטלפון או במייל. 
 
מאמרים:
בטון השרון - בטון אמנותי
יש לכם שאלה? צרו עמנו קשר ונשמח לחזור אליכם בהקדם!
 
טלפון
072-33-80-938
כתובת
מושב בני דרור