עבודות בטון בגינה

על פניו כשאנחנו מדברים על עבודות גינה, אנחנו מכוונים לעבודות של גננים, עבודות שקשורות לצמחים, התקנת מערכות השקייה, מערכות תאורה, עיצוב וכדומה. אך יש סוג נוסף של עבודות שהן מאוד פופולאריות וחשובות, הכוונה לעבודות בטון בגינה.

למרות שזה כביכול סותר, הרי שעבודות בטון בגינה הן חלק בלתי נפרד מהתהליך של עיצוב גינה, בין אם כשמדברים על הקמת גדר לגינה, הקמת מחסן בטון, הקמת שטח ישיבה ועוד. לא פעם אנחנו נוכל לראות בתהליך של הקמת גינה, בניית יציקה בומנייט או שימוש במדה מתפלסת עבה, כמו כן אנחנו יכולים לראות שימוש בחיפוי מיקרוטופינג מוחלק ועוד. אלו רק חלק מהאמצעים שנדרשים לצורך עבודות בטון בגינה.

כמובן שעבודות אלו אמורות להתבצע על ידי אנשי מקצוע מנוסים, מומחים בתחום, עבודות בטון בגינה חייבות להתבצע בתהליך הקמת הגינה, כאשר רק במקרים מסוימים ניתן לבצע את העבודות בשלבים יותר מתקדמים. הרי אם אנחנו נבצע את הכל בשלבים מאוחרים, אנחנו עלולים להרוס את הגינה שלנו.

נקודה נוספת שאנחנו צריכים לזכור, עבודות הבטון השונות שנבצע, צריכות להתאים לאופי הגינה מחד, לגודל הגינה מאידך. אנחנו צריכים לחשב את הגודל ברוטו, ואנחנו צריכים להתייחס גם לשטח נטו בו אנחנו יכולים להקים את אותם חלקים עם בטון, אותם חלקים בהם ניתן להשתמש ביציקת בומנייט או כל יציקת בטון אחרת.

חשוב לומר, עבודות בטון בגינה לא אמורות לשנות את העיצוב הטבעי של הגינה, הן לא אמורות גם לגרום נזק לגינה או לאדמה. זו הסיבה שאנחנו נשתמש באנשי מקצוע מנוסים שידעו כיצד שלא לגרום נזקים שכאלה, בזמן תהליך העבודה, בזמן תהליך הבנייה.

פנו אלינו והצוותים שלנו בבטון השרון ישמחו לעמוד לרשותכם בכל עת ובכל שעה. ניתן לפנות אלינו בטלפון או דרך טופס צור קשר באתר האינטרנט ואנחנו נשמח לספק לכם את כל המידע שאתם צריכים בנושא. הצוות שלנו עומד לרשותכם בכל שאלה ועניין, אתם יכולים לפנות אלינו עוד היום, ונקבע איתכם מועד להתחלת העבודה אצלכם בגינה. 
 
מאמרים:
בטון השרון - בטון אמנותי
יש לכם שאלה? צרו עמנו קשר ונשמח לחזור אליכם בהקדם!
 
טלפון
072-33-80-938
כתובת
מושב בני דרור