משטחי בטון מוחלק פנימיים​

אם בטון היה מוכר עד לא מזמן כחומר אפור המרצף "בטונדות" או שטחים במפעלים אשר האסתטיקה אינה צד משמעותי בהם, היום הדברים השתנו. כאשר התגלתה הטכניקה של בטון מוחלק, החלו בהדרגה להופיע יותר ויותר שטחי בטון מוחלק פנימיים: תחילה היו אלה שטחים מסחריים במרכזי קניות או חנויות ומאוחר יותר נכנס הבטון המוחלק גם אל תוך בתים. אין ספק שהטכניקה של בטון מוחלק המאפשרת לבצע גימור בשכבת הבטון היתה מהפכה אמיתית בתחום הריצוף.

מהו בעצם בטון מוחלק?
צפיפות החומר של הבטון הופכת אותו לחומר עמיד וחזק לכן הוא משמש בסיס בכל בניה- בריצוף ובבניית הקירות. הבטון המוחלק הוא בדיוק אותו בטון המהווה שכבת בסיס לריצוף רק עם תוספת קלה: החלקת הבטון באמצעות מכשיר הנקרא הליקופטר, מריחת חומר הברקה עליו, צביעתו וחריצת חריצים בו שיתנו לו מראה של אריחים וגם בכדי שיהיה עמיד יותר ולא יזוז או יתפשט לצדדים.

כשבוחרים במשטחי בטון מוחלק פנימיים במקום בריצוף סטנדרטי באמצעות אריחים, חוסכים את פיזור החול על גבי הבטון ואת הדבקת האריחים שהופכים את הריצוף למסורבל וארוך יותר.

ריצוף אסתטי בכל הצבעים
רוצים משטחי בטון מוחלק פנימיים בעלי צורות גיאומטריות? מחפשים צבע מסוים שיתאים לסגנון העיצובי של הסלון או המטבח? ניתן לצבוע את הבטון במגוון צבעים באמצעות פיגמנטים המתאימים לצביעתו כך שכל אפשרויות העיצוב פתוחות.
 

לבטון מוחלק יתרונות רבים. כיוון שהריצוף עשוי בטון, הוא עמיד וחזק ויחזיק מעמד לאורך זמן. בנוסף, התחזוקה והניקיון שלו קלים.

עבודת התקנת המשטח היא קצרה יחסית כי אינה דורשת הדבקת אריחים על פני כל המשטח המרוצף. התוצאה, לעומת זאת, אינה נופלת ואפילו עולה על התוצאה של ריצוף רגיל.

בקיצור, יש לכם את כל הסיבות לבחור במשטחי בטון מוחלק פנימיים בבית.
שיטה החוסכת זמן בטווח המיידי והארוך

לעבוד עם חברה מיומנת ומנוסה
אנחנו בבטון השרון בעלי ניסיון רב בעבודה עם בטון מוחלק. בעבודה עם בטון מוחלק יש לשים לב עד כמה מחליקים את הבטון. החלקה רבה מדי יכולה ליצור כתם על גבי המשטח וחבל שכתם יכער את המשטח שלכם. פנו אלינו, הניסיון העשיר שלנו והמיומנות הרבה גורמים לכך ששטחי הבטון שיצרנו נראים כיצירת אמנות ממש.

 
 
בטון השרון - בטון אמנותי
יש לכם שאלה? צרו עמנו קשר ונשמח לחזור אליכם בהקדם!
טלפון
072-33-80-938
כתובת
מושב בני דרור