ליטוש רצפות בטון 

בשנים האחרונות ניתן להבחין שעולם הריצוף עבר מהפכה של ממש, החל מזה שהבטון שעד לפני כמה שנים לא היה בכלל פופולרי ומקובל כחלק מהכנסתו לריצוף הביתי והכנסתו לחללי הפנים של הבית שלנו. כיום ניתן להבחין בבטון כחומר מיוחד שנכנס בהדרגה ובאופן די מלא לחללי הבית ומציג פוטנציאל שממנו לא ניתן להתעלם. הוא יוצר מראה מרהיב, מושך, מיוחד ומשווה לחלל הביתי או העיסקי מראה  יוקרתי, מהודר שלא ניתן להוריד ממנו את העיניים. כשאתם למעשה בוחרים בבטון השרון תוכלו לקבל ליטוש בטון ביהלומים המאפשר את חשיפת האבן ובחירת סוג הברק שלה שיכול להיות מבריק, משי או בגוון מט, וכל זאת תלוי בחירתכם האישית. ניתן להבחין שיותר ויותר מעצבים בוחרים בו כמו גם אדריכלים וקבלנים בגלל אופי השימוש והעבודה עם הבטון, בגלל עניין ליטוש רצפת בטון שהפך להיות קל יותר והתוצאות שמגיעים אליהם עם הליטוש המקצועי. 
 

בטון מוחלק מלוטש בעבודות בנייה ופרויקטים שונים

 
 
מזה שנים בטון מוחלק מלוטש הפך לפופולרי ואטרקטיבי ביותר בבחירתו כחומר שקל לעבוד איתו בפרויקטים שונים בבנייה, כך שבעבודות שעושים ובבחירת חומרים איתם עובדים בוחרים בבטון כחומר קל ונוח לעבודה השוטפת. יתרונות בטון מוחלק מלוטש תלויים במהירות העבודה בהיותה מהירה כי ניתן לרצף את הבית או המשרד תוך זמן קצר, מחיר זול היות והחומר איננו יקר ומה שטוב לשימוש בשטחים גדולים, חוזק החומר כך שהבטון נחשב לחומר חזק מאוד המתמודד עם משקלים כבדים במיוחד, איכות ויוקרה היות וליטוש רצפת בטון משווה לחלל בוא הוא נמצא את המראה היוקרתי, המסוגנן והמוקפד מאוד. יצירת ההמשכיות של בטון מוחלק מלוטש יוצרת המשכיות בין פנים הבית ומחוצה לו כך שיש שטחים שכביכול "מתמזגים ביניהם". ליטוש בטון בעל עמידות מאוד גבוהה המסייעים לשמירתו ולמניעת שחיקה שלו ובנוסף לא דורשת תחזוקה בכלל כי המראה והברק נשמרים כמו שהם.
 

משטחי בטון מלוטש בחללים שונים

 
בעת בחירת משטחי בטון מלוטש בודקים אפשרויות שונות הן בבחינת הפרויקט אליו נכניס את הבטון ואת שטח הליטוש שנדרש בשביל שהעבודה תצא מצוינת ואיכותית מאוד וכל זאת ועוד תלוי החלל בו עובדים. בבטון השרון מקפידים על הפרטים הקטנים על מנת ליצור משטחי בטון מלוטש ברמה הגבוהה ביותר, עם הגימור הטוב ביותר ועם התוצאות הכי טובות בשביל שכל הפרטים הקטנים האלו יכנסו לתוצאה הסופית. הרבה מאנשי המקצוע בוחרים ליטוש רצפת בטון כי יותר קל לעבוד עם החומר הזה, הוא אמיד ולא נשחק מהר וקל גם ליצור עליו את הצורות וההעדפות שהלקוח רוצה, כך שזה גם חוסך זמן בהתלבטויות השונות. אנו דואגים להוציא אתכם מרוצים ובוחנים יחד איתכם את החומר שאיתו תרצו לרצף את הבית כולל הצבע, הסגנון ורמת גימור העבודה, כך שבטוח שנמצא את מה שאתם אוהבים בזמן קצר ועם תוצאות מרהיבות.  
 

חידוש רצפת בטון על ידי ליטוש

 
כשתצטרכו חידוש רצפת בטון על ידי ליטוש, תצטרכו לפנות למומחים ואנשי המקצוע האמונים על תחום הליטוש שיוציאו את רצפת הבטון שלכם חדשה, מרהיבה, זוהרת ומנצנצת. בטון השרון דואגים לכם לחידוש רצפת בטון על ידי ליטוש עם הטכנולוגיה והמכשור הכי מתקדמים שיש בזמן הקצר ביותר כך שהתוצאות שיגיעו לכם יהיו מדהימות. צרו עימנו קשר ואנו נדאג ליצור איתכם קשר בחזור על מנת לבנות איתכם תוכנית מיוחדת בשביל לחדש את ריצפת הבטון כך שתקבלו את התוצאות המירביות והמושלמות ביותר ותחדשו את הריצפה בביתכם. אנו נדאג להמליץ, לייעץ ולתת לכם את כל המידע הדרוש על מנת שתצאו מחויכים ומרוצים. צרו עימנו קשר עוד היום לייעוץ ראשוני ומשם ניקח את זה הלאה, והכל בשביל שהבית שלכם יהיה מדהים, מתוקתק ומיוחד במינו.  
מאמרים:
בטון השרון - בטון אמנותי
יש לכם שאלה? צרו עמנו קשר ונשמח לחזור אליכם בהקדם!
טלפון
072-33-80-938
כתובת
מושב בני דרור