יציקות בטון מעוצבות

בעבר התרגלנו לחשוב שעבודות בטון הן עבודות פחות אטרקטיביות, פחות ייחודיות, לא רק באופן שבו הן נעשות אלא גם בתוצאה הסופית שלהן. העיצוב של עבודות בטון תמיד נתפס כדבר פחות אטרקטיבי מאשר עבודות עץ או עבודות אחרות.

עם השנים אנחנו יכולים לראות שינוי ניכר בנושא זה. יותר ויותר אנשים משתמשים ביציקות בטון מעוצבות לבית ולעסק, יותר ויותר אנשים בוחרים לבצע עבודות בטון דמוי דק. כבר לא מחפשים אך ורק את השימוש בעץ שנחשב אולי יפה ומעוצב אך הרבה פחות פרקטי, שלא נדבר על זה שמדובר בחומר פחות עמיד.

מצד שני, אנחנו כן יכולים לראות שימוש הולך וגובר ביציקות בטון מעוצבות אך גם במדה מתפלסת חוץ, במיקרוטופינג לרצפה ועוד שלל עבודות בטון אשר מבוצעות על ידי גורמי מקצוע שמתמחים בכך. אם בעבר עבודות אלו היו נפוצות בעיקר בקרב עסקים מסוגים שונים, תעשיות וכדומה, הרי שכיום אנחנו יכולים לראות שמדובר בעבודות אשר יכולות להתאים גם לצרכים אישיים, כלומר שימוש במבנה של בית או שימוש בחצר ובגינה.

הסיבה היא, שיציקות בטון מעוצבות משתלבות בצורה יפה ומתאימה עם המבנה וכן עם הסביבה, מדובר על שילוב טבעי לחלוטין, לא משהו ששובר את העיצוב הכללי, לא משהו שמשנה לגמרי את המצב.

כך למשל אנחנו יכולים למצוא יציקות בטון מעוצבות בגדלים וצבעים שונים, יציקות של בטון מסורק או בטון מלוטש, אנחנו יכולים למצוא יציקות של בטון דמוי דק ועוד. חשוב לומר, בשביל ליהנות מכל זה, יש צורך שאנשי מקצוע מובילים יובילו את התהליך, משלב התכנון, העיצוב ועד שלב ביצוע העבודה בשטח.

לכן אנחנו בצוות בטון השרון מזמינים אתכם לפנות אלינו עוד היום ואנחנו נשמח לעמוד לרשותכם. ניתן ליצור איתנו קשר בטלפון או במייל ותוך זמן קצר תוכלו לקבל את כל המידע שעומד לרשותכם. אנחנו נספק לכם קטלוגים עשירים של עבודות בטון מסוגים שונים, כולל מדה מתפלסת חוץ, מיקרוטופינג לרצפה וכן יציקות בטון מעוצבות בשלל דוגמאות ייחודיות לבית ולעסק, על פי בחירתכם. 
 
מאמרים:
בטון השרון - בטון אמנותי
יש לכם שאלה? צרו עמנו קשר ונשמח לחזור אליכם בהקדם!
טלפון
072-33-80-938
כתובת
מושב בני דרור