חידוש רצפות בטון

כמו שאנחנו מכירים את הנשוא של חידוש רהיטים או חידוש ציוד, חידוש מבנים וכדומה, כך אנחנו יכולים למצוא אפשרויות לבצע חידוש של חלקים מסוימים במבנה, בין אם זה מבנה מגורים או מבנה תעשייתי. דוגמא טובה לכך זה חידוש רצפות בטון.

כידוע, בטון תעשייתי או בטון מוחלק במבני מגורים ובמבנים אחרים, נוטים מעת לעת להיהרס, להישחק, הרבה פעמים הבטון נשרט, מתקלף, נוצרים על כתמים שאי אפשר להוריד ועוד. לכן בשביל לטפל בבעיה, צריך לבצע תהליך של חידוש. זה לא דבר מורכב מדי, אך זה בהחלט דורש ידע מקצועי וכמובן שזה דורש לצורך חידוש רצפות בטון, אפשר להביא את החומר החדש ולהשתמש בו.

חידוש רצפות בטון מתבצע גם במבני מגורים וגם במבני תעשייה, הוא מתבצע אחת לכמה שנים בדרך כלל, הדבר תלוי כמובן באופן המבנה ובמצב הריצוף. צריך לומר, החלפת בטון תעשייתי או החלפת בטון מוחלק, זה לא רק עניין של עיצוב, זה מעבר לכך. אנחנו הרבה פעמים נדרש לסוג כזה של עבודה, אם יתגלה שהמבנה המקורי של הריצוף פשוט יכול להוות סכנה או לחילופין, אם מדובר בנזק שיכול להשפיע על תפקוד המקום, למשל, אם ביצענו החלקת רצפת בטון מוחלק ואחרי כמה זמן גילינו שנותרו חורים שמובילים לנזילה של מים מתוך הרצפה, הרי שאין ברירה אין לבצע חידוש של הרצפה.

תהליך חידוש רצפות בטון הוא לא מסובך, להיפך, מדובר בתהליך יחסית פשוט אך כאמור, כפי שציינו, זה תהליך שאמור להתבצע על ידי גורם מקצועי, גורם שמחזיק ברשותו את כל הכלים הנדרשים על מנת לבצע את העבודה כמו שצריך, בשביל להשיג את התוצאה הטובה ביותר שיש.

אנחנו בבטון השרון מבצעים חידוש רצפות בטון מכל הסוגים, כולל של בטון תעשייתי או בטון מוחלק. אתם מוזמנים לפנות אלינו בטלפון או במייל ותוך זמן קצר הצוות שלנו ישמח להציע לכם הצעות מחיר אטרקטיביות. הצוותים שלנו ישמחו לספק לכם את כל המידע הכרוך בנושא, כולל המלצות על סוגים וסגנונות של בטון מוחלק או אחר. 
 
מאמרים:
בטון השרון - בטון אמנותי
יש לכם שאלה? צרו עמנו קשר ונשמח לחזור אליכם בהקדם!
טלפון
072-33-80-938
כתובת
מושב בני דרור