בטון מסורק​

בטון מסורק, בניגוד לבטון מוחלק או בטון מוטבע, אינו מיועד לשמש בתור השכבה החיצונית של הריצוף. מטון מסורק הוא שכבת בטון שעל גביה מיועד להיות ריצוף. פני שכבת הבטון אינם חלקים אלא מחוספסים ומפוספסים. לכן, בטון מסורק מיועד בעיקר כשכבת בסיס. עם זאת, אם רוצים להשיג דווקא את המראה הגס יותר, הוא יכול לשמש גם כשכבה חיצונית.

יתרונותיו של הבטון המסורק
הבטון המסורק משמש בעיקר כבסיס לריצוף חוץ: שבילים או משטחים מרוצפים בגינה. השימוש בטכניקה זו נעשית גם בגינות פרטיות וגם במגוון משטחי חוץ ציבוריים. סירוק הבטון היוצר בו פסים מאפשר הידבקות טובה יותר של האריחים המונחים עליו. הדבק באמצעותו האריחים מודבקים מחלחל דרך החריצים וכך נותן לאריח אחיזה טובה יותר לשכבות שמתחתיו.

סירוק בטון, ועבודה עם בטון בכלל, דורשת מיומנות רבה. הבטון הוא חומר חזק אשר לאחר שהוא מתייבש כבר לא ניתן לערוך בו תיקונים ושינויים. החוזק שלו דורש עבודה עם מכונות חזקות וציוד חדשני.

יש לעשות את שלב הסירוק בזמן המתאים כאשר הבטון נמצא במרקם צמיגי שבין נוזל למוצק. אז יש לחרוץ בו את החריצים באמצעות מכשיר המיועד לכך הדומה למגרפה. את החריצים יש לחרוץ באופן ישר ומדויק.

חשוב להכיר את תכונותיו של הבטון בכדי לדעת מתי לבצע כל פעולה או כמה זמן להמתין בין הפעולות השונות. 
סירוק בטון- עבודה הדורשת מיומנות רבה

עבודה עם בטון בכל הצורות
בטון מסורק הוא רק אחד מאופני השימוש שנעשים היום בבטון. טכניקות עבודה חדשות כמו בטון מוחלק או מוטבע פתחו עולם שלם של אפשרויות שימוש בבטון. אנחנו בבטון השרון בעלי ניסיון רב בשימוש בבטון על כל טכניקות העבודה איתו, מבטיחים עבודה ברמה הגבוהה ביותר. כך הבטון המסורק ישמש בסיס איתן לריצוף שמעליו למשך שנים רבות. אתם מוזמנים להתייעץ איתנו ולשמוע גם על הטכניקות האחרות של שימוש בבטון כמו חיפוי העשוי בטון ומהווה חיפוי דק אך חזק לכל סוגי הריצוף, בטון מוחלק או בטון מוטבע בשלל צורות וצבעים.
 
בטון השרון - בטון אמנותי
יש לכם שאלה? צרו עמנו קשר ונשמח לחזור אליכם בהקדם!
טלפון
072-33-80-938
כתובת
מושב בני דרור