בטון מוטבע דמוי חיפוי מיקרוטופינג​

יש לכם ריצוף עם שריטות? הייתם רוצים לשנות את צבע הריצוף או עיצובו מבלי להשקיע סכומים גדולים ולספוג את הבלגן שבריצוף מחודש? בטון מוטבע דמוי חיפוי מיקרוטופינג הוא פתרון מעולה עבורכם. כאן אתם מקבלים את כל יתרונותיו של הבטון על גבי הריצוף שלכם בעבודה קצרה ופשוטה שתחזיק לאורך זמן.

מהו בטון מוטבע דמוי חיפוי מיקרוטופינג?
זוהי שכבת בטון דקה מאוד, בעובי של כ- 3 מ"מ המהווה חיפוי לכל ריצוף. הציפוי עשוי מבסיס צמנטי פולימרי. ניתן לצפות באמצעות בטון מוטבע דמוי חיפוי מיקרוטופינג גם קירות וגם ריצוף העשויים מחומרים שונים: קרמיקה, גרניט פורצלן, שיש ועוד. החיפוי יוצר אינטראקציה עם השכבות שמתחתיו כך שהוא נשאר יציב ואינו מתקלף. הוא נשאר טבוע במקומו לאורך זמן.
 
היתרונות בשימוש בחיפוי בטון מוטבע
לשימוש בבטון מוטבע מסוג זה מספר יתרונות:
  • המראה: בחיפוי בטון מסוג זה ניתן להשיג כל מראה שרוצים. המראה הוא חלק, מושקע ומודרני המהווה את המילה האחרונה. את החיפוי ניתן להשיג בצבעים וגימורים שונים ולהתאימו לעיצוב הכללי של הבית, לסגנון ולאווירה אותם מעוניינים להשיג. כך כמובן גם אם מדובר על משטחי חוץ.
  • ההתאמה לכל סוג ריצוף: העובדה שהחיפוי מתאים לכל סוג של ריצוף מקלה ומאפשרת לקבל את המראה הרצוי וגם את התיקון לרצפות תוך חיסכון של זמן, מאמץ וכסף. החיפוי מתאים גם למדרגות וגם לאריחי קרמיקה באמבטיה.
  • עמידות: בטון מוטבע דמוי חיפוי מיקרוטופינג הוא חומר עמיד מאוד, כולל בפני מים ולכן הוא מתאים לחיפוי אריחי קרמיקה או ריצוף האמבטיה ואפילו לחיפוי של בריכות שחיה.

הבטון זכור בעיקר כחומר אפור ובעל מראה גס, אז איך חיפוי העשוי בטון הופך להיות המילה האחרונה ובעל מראה אסתטי?

טכניקת העבודה של בטון מוחלק ובטון מוטבע בשלל צורות הפכה את הבטון מחומר בסיס לחומר גימור החשוף לעיני כל. החלקת הבטון והוספת חומר מבריק הם כל הסוד.
הבטון- כבר לא
מה שהיה פעם

אנחנו בחברת בטון השרון מכירים את הסוד כבר שנים, בעלי ניסיון רב בעבודה עם בטון מוחלק ומוטבע, כולל בטון כחיפוי לריצופים שונים. השיטה אינה מסורבלת כמו ריצוף מחדש אך נדרשים ניסיון ומיומנות כדי לקבל את התוצאה הרצויה. נשמח להפוך כל ריצוף אצלכם לבעל מראה קליל, יפה ומודרני.
 
בטון השרון - בטון אמנותי
יש לכם שאלה? צרו עמנו קשר ונשמח לחזור אליכם בהקדם!
טלפון
072-33-80-938
כתובת
מושב בני דרור