בטון מוחלק למשטחי חוץ

הבטון נחשב כחומר בניה בסיסי הן למשטחי חוץ והן לקירות המבנה. צפיפות החומר הופכת אותו לחומר בניה חזק במיוחד. בעבר הוא נחשב לחומר יסוד המשמש כשכבת בסיס או כריצוף למשטחים תעשייתיים בהם האסתטיקה אינה מהווה שיקול.

היום הדברים השתנו. באמצעות טכניקות שונות הפך הבטון לחומר שאינו מסתתר עוד תחת האריחים או הקירות אלא יצא החוצה. ניתן לראות היום בטון מוחלק למשטחי חוץ או בטון מוחלק כריצוף למשרדים, שטחים מסחריים וגם בבתים פרטיים.

הבטון המוחלק הוא אסתטי מאוד ובעל מראה יוקרתי ממש. ניתן להחליק את הבטון ולהטביע בו צורות כך שהוא ממש כחומר ביד היוצר.

מהו בדיוק בטון מוחלק?
בטון מוחלק, בין אם זהו בטון מוחלק למשטחי חוץ ובין אם למשטחי פנים, הוא יציקת בטון באיכות גבוהה וברמה מעולה של גימור. החלקת שכבת הבטון היא למעשה השלב הסופי בעבודת הריצוף ומחליפה את פיזור החול והדבקת אריחי קרמיקה או גרניט פורצלן.

הגימור והפיכת שכבת הבטון מבטון רגיל לבטון מוחלק נעשית בעזרת מכשיר הנקרא הליקופטר. בעזרת ההליקופטר מחליקים את משטח הבטון והופכים אותו לאחיד.

לאחר שהתייבש הבטון מורחים עליו חומר מבריק. השלב הסופי הוא חריצת חריצים. חריצת החריצים נותנת למשטח הבטון מראה של רצפה. אם זהו בטון מוחלק למשטחי חוץ ניתן לחרוץ את החריצים כך שיתקבלו "אריחים" מוארכים בדומה לדק.
 

היתרונות של בטון מוחלק הם רבים: 
 
זמן - 
העבודה היא מהירה יותר מריצוף סטנדרטי.
 
עמידות - 
הבטון הוא חומר עמיד וחזק, כולל משטחים חיצוניים הנתונים לשינויים מזג האוויר ותנאים משתנים נוספים.
 
תחזוקה קלה -
הבטון אינו מתבלה ואינו מאבד מיופיו. קל לנקות אותו והוא אינו צובר לכלוך.
 
אינספור אפשרויות עיצוב -
ניתן לעצב את משטח הבטון כפי שתרצו. ישנם מגוון צבעים בהם ניתן לצבוע את משטח הבטון, להטביע בו צורות ולהתאים אותו למראה הכללי של החצר שלכם.
 

מה הם היתרונות
של בטון מוחלק?

 

לעבוד עם חברה מנוסה ואמינה - ריצוף בטון מוחלק למשטחי חוץ ובכלל דורש מיומנות וניסיון. ללא מיומנות מספיקה יכולים להיווצר פגמים הטבועים בחומר. אנחנו בחברת בטון השרון מרצפים שטחי חוץ ופנים בבטון מוחלק כבר שנים ומאחורינו מספר רב של פרויקטים מוצלחים בכל רחבי הארץ. 
 
בטון השרון - בטון אמנותי
יש לכם שאלה? צרו עמנו קשר ונשמח לחזור אליכם בהקדם!
 
טלפון
072-33-80-938
כתובת
מושב בני דרור