בטון השרון

באמצעות בטון ניתן לצקת קירות ועמודים, גשרים ודרכים אבל ניתן ליצור גם יישומים רבים נוספים. חברת בטון השרון מציגה לקהל הרחב מכלול של יישומים יצירתיים לרבות אפקטים מרהיבים שיעשירו בתים ומבנים מכל הסוגים בהתאמה מושלמת לתנאי פנים או חוץ.  

כל היישומים החדשניים בבטון 
חברת בטון השרון מתמחה בעבודות בטון מסוגים שונים לרבות יישומים כגון בטון מוחלק ובטון מטבע. ניתן ליצור הטבעות מרהיבות ואף לעצב את החומר בצורה הדומה מאוד לדק מרשים. באמצעות הטבעה בבטון ניתן להשיג אפקט מרהיב הדומה למיטב החיפויים. לרשות הלקוח אפשרות להזמין משטחי בטון עמידים ביותר וכן מתקבלות הזמנות לעבודות בטון מסורק. 

בטון מוחלק – הטרנד הלוהט 
המקצוענים של בטון השרון יודעים לעבוד בתיאום עם כל סוגי הלקוחות – אנשים פרטיים או קבלנים וכן גם אנשי מקצוע כגון אדריכלים ומעצבי פנים ידועים. אם פעם הבטון נחשב לדבר מה בסיסי, כזה שמאופיין בגולמיות גסה, כיום תפס מאוד חזק הרעיון החלק. טרנד הבטון המוחלק הביא את המשטח העמיד לקדמת הבמה. לא עוד חייבים לכסות אותו בחיפויים או בטיח. לא עוד חייבים להתייחס אליו בתור אמצעי להשגת חוזק מבני ותו לא. כאשר מקנים לו את העיצוב החלק הוא כבר יכול לתפוס מקום של כבוד במשטחי חוץ, כרצפה מרשימה של משרדים, בבתים פרטיים, גינות או דירות. 

עבודות בבטון, במומחיות
לא כל חברה שמתמחה ביציקות בטון מפליאה לעשות כאשר מדובר בעיצוב. בחברת בטון השרון יודעים להעניק לחומר הנפלא הזה גימור יוצא מן הכלל. באמצעות מכשיר ההליקופטר מבצעים את ההחלקה כאשר בשלב הבא מעניקים את הגימור הנחוץ. הגימור כולל למשל הוספת דוגמאות בסגנון חריצים, בדגמים נבחרים. בטון השרון מתמחים גם בעבודות סירוק בטון, כאשר רוצים שהבטון ישמש תשתית. כך ניתן לשלב בקלות אריחים או חיפויים שכן החריצים מעניקים אחיזה משופרת בהדבקה וביישום. עם זאת, במידה ורוצים להשיג חזות תעשייתית גולמית, ניתן להשאיר את הבטון המסורק כפי שהוא. עבודות הבטון למיניהן דורשת מיומנות ביצוע ושימת לב לאלמנט הזמן, משום שלא כל פעולת עיצוב יכולה להתבצע לאחר שהבטון התקשה והתקבע. 

 
 
מאמרים:
בטון השרון - בטון אמנותי
יש לכם שאלה? צרו עמנו קשר ונשמח לחזור אליכם בהקדם!
טלפון
072-33-80-938
כתובת
מושב בני דרור